Szürke lábtörlő Home Elements
gumi, 40 x 60 cm |
- a felső oldalon tartós szőnyegszál polipropilénből
- az alsó oldalán csúszásgátló gumiréteg
- szín szürke
- mérete 40 x 60 cm
Ez a masszív szőnyeg alsó oldalán csúszásgátló gumiréteggel van ellátva, a felső oldalán pedig tartós polipropilén szőnyegszálak találhatók szürke színben. A lábtörlő nagyon jól segít eltávolítani a szennyeződéseket a cipők talpáról, és jelentősen hozzájárul a tisztaság megőrzéséhez és a takarítási idő csökkentéséhez.
A szőnyeg beltéri használatra készült - előszobába, folyosóra, előtérbe, teraszról, pincéből, garázsból való bejáratokhoz, valamint védett, fedett kültéri bejáratokhoz is használható.
Méret: 40x60 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Más |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556408902 |
| Szín: | Szürke |
| Anyag: | Gumi, Polipropilén |
| Méretek: | 40 x 60 cm |
| Hossz: | 60 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Grammsúly: | 0,8 kg |
| Minta: | Geometriai |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Arc: | Téglalap |
| Magasság: | 1 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.