Erős lábtörlő Home Elements
gumi, 40 x 60 cm |
- kültéri gumi bejárati szőnyeg
- szín fekete
- mérete 40 x 60 cm
Nagyon tartós gumiból készült bejárati lábtörlő, hosszú élettartammal még nehéz kültéri körülmények között is. Alkalmas kültéri bejáratokhoz családi házaknál. Hatékonyan eltávolítja a nem kívánt durva szennyeződéseket a cipők talpáról, mint például a sár, a hordalék, a hó. Egyszerűen söpörjön alatta, és máris tiszta.
Méret: 40 x 60 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gumi szőnyegek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556415726 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Gumi |
| Méretek: | 40 x 60 cm |
| Hossz: | 60 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Grammsúly: | 1,5 kg |
| Minta: | Dísz |
| Meghatározás: | Szabadtéri |
| Arc: | Téglalap |
| Magasság: | 2,2 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.