Félkör alakú Welcome lábtörlő Home Elements
gumi 40 x 60 cm |
- gumi lábtörlő bel- és kültéri használatra
- szín fekete
- mérete 40 x 60 cm
A lábtörlő praktikus és stílusos kiegészítője az otthonnak. Akár házban, akár lakásban lakik, szüksége van lábtörlőre.
A félkör alakú gumilábtörlő pontosan illeszkedik az ajtó elé, és kedves WELCOME felirattal fogadja az érkezőket. Ráadásul ez a szép lábtörlő felfogja a cipőről származó szennyeződéseket, és segít tisztán tartani a belső tereket. A gumi hátlap garantálja a legjobb tapadást a padlóhoz.
Méret 40 x 60 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gumi szőnyegek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556467343 |
| Szín: | Fekete, természetes |
| Anyag: | Gumi |
| Méretek: | 40 x 60 cm |
| Hossz: | 60 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Minta: | Szöveg |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Arc: | Félkör |
| Magasság: | 1,5 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.