Lépcsőszőnyeg Kocka szürke Home Elements
gumi + PP, 25 x 75 cm |
- lépcsőtisztító szőnyeg
- felső oldal polipropilén szőnyeg
- gumi alsó rész
- méret 25 x 75 cm
- szürke szín, kockás minta
A lépcsőszőnyeg nemcsak tisztító funkciót lát el, hanem nagyobb biztonságot és védelmet nyújt magának a lépcsőnek.
A szőnyeg alsó oldalán csúszásgátló gumiréteg található. A felső oldal szürke színű, strapabíró polipropilén szőnyegszálakkal rendelkezik, amely nagyon jól segíti a cipőkön lévő szennyeződések eltávolítását.
A szőnyeg beltéri használatra készült - előszoba, folyosó, előtér, teraszról, pincéből való bejáratokhoz, használható védett, fedett kültéri bejáratokhoz is.
Méret: 25 x 75 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Lépcsőszőnyegek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Szín: | Szürke |
| Anyag: | Gumi, Polipropilén |
| Méretek: | 25 x 75 cm |
| Hossz: | 75 cm |
| Szélesség: | 25 cm |
| Grammsúly: | 1,1 kg |
| Minta: | Geometriai |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Arc: | Téglalap |
| Magasság: | 1 cm |
| Típus Csomagolás: | Csomagolás nélkül |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.