Orient szőnyeg Home Elements
kókuszrostból és gumiból, 40 x 60 cm |
- a felső oldalán kókuszrostok
- az alsó oldalán csúszásgátló gumiréteg
- geometriai mintával
- mérete 40 x 60 cm
A kókuszrostból és gumiból készült lábtörlő a bejárati ajtó előtt, a teraszon vagy az erkélyen fontos segítőtárs otthona tisztán tartásában. Minden érkező könnyen megtisztíthatja a cipőtalpát. A lábtörlő alsó része újrahasznosított gumiból készült, és jól tapad a padlóhoz. A lábtörlő természetes színű, fekete, keleti mintával a kerületén, nemcsak praktikus, hanem szép is.
A szőnyeg beltéri használatra készült - előszoba, folyosó, előtér, teraszról, pincéből való bejáratokhoz, használható védett, fedett kültéri bejáratokhoz is.
Méret: 40 x 60 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Más |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556408803 |
| Szín: | Fekete, természetes |
| Anyag: | Gumi, Kókuszrost |
| Méretek: | 40 x 60 cm |
| Hossz: | 60 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Grammsúly: | 0,8 kg |
| Minta: | Dísz |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Arc: | Téglalap |
| Magasság: | 1,5 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.