Félkör alakú zöld lábtörlő Home Elements
gumi + PP 40 x 60 cm |
- a felső oldalon tartós szőnyegszál polipropilénből
- az alsó oldalán csúszásgátló gumiréteg
- szín zöld
- mérete 40 x 60 cm
Ez a félkör alakú szőnyeg alsó oldalán csúszásgátló gumiréteg található. A felső oldalán zöld színű, tartós polipropilén szőnyegszál található, amely nagyon jól segíti a cipőkön lévő szennyeződések eltávolítását. A szőnyeg beltéri használatra készült - előszobába, folyosóra, előtérbe, teraszról, pincéből való bejáratokhoz, valamint védett, fedett kültéri bejáratokhoz is használható.
- Méret: 40 x 60 cm
- Anyaga: gumi és polipropilén
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Félkör alakú lábtörlők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556409626 |
| Szín: | Zöld |
| Anyag: | Gumi, Polipropilén |
| Méretek: | 40 x 60 cm |
| Hossz: | 60 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Minta: | Geometriai |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Arc: | Félkör |
| Magasság: | 1 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.