Prestige Mid-Rise Queen 152 x 203 x 30 cm Intex
felfújható matrac |
- franciaágy
- USB-pumpával
- terhelhetőség 272 kg
Kényelmes, sokoldalú INTEX felfújható matrac a PRESTIGE MID-RISE sorozatból. Ez az új, 30 cm magas felfújható ágy nagyszerű alvási megoldást kínál, akár otthon, akár azon kívül.
A Fiber-Tech™ technológia és a Dura-Beam Deluxe sorozat konstrukciója tökéletesen kellemes és frissítő alvást tesz lehetővé. A kellemes velúr felület és a barázdák megakadályozzák, hogy az ágynemű elcsússzon az ágyról alvás közben.
A felfújható matrac nagyon kompakt és utazáshoz is alkalmas. 2 az 1-ben szeleppel is rendelkezik a felfújáshoz és a leeresztéshez.
- Méretek: 203x152x30 cm
- Fiber-Tech™ technológia
- Gyors felfújás és leeresztés
- Nagyon tartós anyag
- 2 az 1-ben szelep
- Súly: 5,6 kg
- A csomag tartalmaz egy Intex USB pumpát is (150 l/perc)
- Felfújási idő: 7 perc
- Teherbírás: 272 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható ágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057425962 |
| Szín: | Bézs |
| Anyag: | Vinil |
| Méretek: | 152 x 203 x 30 cm |
| Hossz: | 203 cm |
| Szélesség: | 152 cm |
| Kötelező tulajdonságok: | pumpával |
| Magasság: | 30 cm |
| Teherbírás: | 272 kg |
| Méret: | franciaágy |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.