Comfort Queen 152 x 203 x 36 cm Intex
felfújható matrac |
- franciaágy
- USB-pumpával
- hordtáskával
- terhelhetőség 272 kg
Felfújható matrac Intex otthonra és utazáshoz is alkalmas. Beépített, energiatakarékos USB pumpával rendelkezik, de kézzel is felfújható.
Az ágy a speciális Dura-Beam belső szerkezetnek és a 36 cm-es magasságnak köszönhetően nagyon kényelmes. A matrac belső Fiber-Tech technológiája tökéletes stabilitást és kiváló testtámasztást biztosít.
Ezenkívül a felfújható matrac könnyű, kompakt és könnyen összecsukható, a bársonyos alvófelületnek köszönhetően pedig csodálatosan puha érzésben lesz része.
- A beépített USB pumpának köszönhetően mindössze 6 perc alatt felfújható (pumpálható is)
- Hordtáskát tartalmaz
- Maximális terhelés: 272 kg, 2 fő
- Gyártó: INTEX.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható ágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057423449 |
| Anyag: | PVC |
| Hossz: | 203 cm |
| Szélesség: | 152 cm |
| Grammsúly: | 9 kg |
| Kötelező tulajdonságok: | Felfújható, pumpával |
| Magasság: | 36 cm |
| Teherbírás: | 272 kg |
| Méret: | franciaágy, 152 x 203 x 36 cm |
| Csomagolás: | Papírdoboz |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.