Prestige Mid-Rise Twin 99 x 191 x 30 cm Intex
felfújható matrac |
- egyszemélyes ágy
- teherbírás 136 kg
- USB-pumpával
Kényelmes, sokoldalú INTEX felfújható matrac a PRESTIGE MID-RISE sorozatból. Ez az új, 30 cm magas felfújható ágy nagyszerű alvási megoldást kínál, akár otthon, akár azon kívül.
A Fiber-Tech™ technológia és a Dura-Beam Deluxe sorozat konstrukciója tökéletesen kellemes és frissítő alvást tesz lehetővé. A kellemes velúr felület és a barázdák megakadályozzák, hogy az ágynemű elcsússzon az ágyról alvás közben.
A felfújható matrac nagyon kompakt és utazáshoz is alkalmas. 2 az 1-ben szeleppel is rendelkezik a felfújáshoz és a leeresztéshez.
- Méretek: 203x152x30 cm
- Fiber-Tech™ technológia
- Gyors felfújás és leeresztés
- Nagyon tartós anyag
- 2 az 1-ben szelep
- Súly: 3,9 kg
- A csomag tartalmaz egy Intex USB pumpát is (150 l/perc)
- Felfújási idő: 5 perc
- Teherbírás: 136 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható ágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057425955 |
| Szín: | Bézs |
| Anyag: | Vinil |
| Méretek: | Egyszemélyes ágy, 99 x 191 x 30 cm |
| Hossz: | 191 cm |
| Szélesség: | 99 cm |
| Kötelező tulajdonságok: | pumpával |
| Magasság: | 30 cm |
| Teherbírás: | 136 kg |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.