Minta nélküli és szöveg nélküli lábtörlő Home Elements
kókuszrostból és gumiból |
- a felső oldalán kókuszrostok
- az alsó oldalán csúszásgátló gumiréteg
A kókuszrost szőnyeg nem hiányozhat egyetlen otthon belső terébe vezető bejárat elől sem. A kókuszrostok megbízhatóan felfogják a cipőről származó külső szennyeződéseket, így kevesebb takarításra lesz szüksége az előszobában. A gumi hátlapnak köszönhetően a szőnyeg nem mozdul el, a szőnyeg egyszerű, természetes színe pedig otthona elegáns névjegye lesz.
Méret: 40 x 60 cm, 50 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Más |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Szín: | természetes |
| Anyag: | Gumi, Kókuszrost |
| Méretek: | 40 x 60 cm, 50 x 80 cm |
| Hossz: | 60 cm, 80 cm |
| Szélesség: | 40 cm, 50 cm |
| Minta: | Minta nélkül |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Arc: | Téglalap |
| Magasság: | 1,5 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.