Sima lépcsőszőnyeg Home Elements
gumi, 25 x 75 cm |
- csúszásmentes gumiszőnyeg lépcsőkhöz
- méret 25 x 75 cm
- szín fekete
A lépcsőszőnyeg nemcsak tisztító funkciót lát el, hanem nagyobb biztonságot és védelmet nyújt magának a lépcsőnek. Kialakításának köszönhetően védi a lépcsőket a kopástól, és elnyeli a mindennapi lábmozgások hatásait, beleértve a karcolásokat is.
- Tartós, természetes és újrahasznosított gumianyagból készült.
- A problémamentes karbantartáshoz elegendő sepregetni vagy porszívózni.
- Beltéri és kültéri használatra.
- Hajlított elülső oldallal a lépcsők még nagyobb védelme érdekében
Méretek: 25 x 75 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gumi szőnyegek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Gumi |
| Méretek: | 25 x 75 cm |
| Hossz: | 75 cm |
| Szélesség: | 25 cm |
| Minta: | Minta nélkül |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Arc: | Téglalap |
| Magasság: | 1 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.