Lábtörlő Gyere, igyunk egy pohárral Home Elements
kókuszrostból és gumiból, 40 x 60 cm |
- a felső oldalán kókuszrostok
- az alsó oldalán csúszásgátló gumiréteg
- "Gyertek, igyunk egy pohárral" felirattal
- mérete 40 x 60 cm
Eredeti köszöntés a barátoknak!
Ráadásul ezzel a vicces lábtörlővel kevesebb gondod lesz az előszoba tisztán tartásával, a lábtörlő pedig egy markáns dekorációs elem is.
Az alsó része gumírozott, így garantálja a padlóhoz való rögzítést. A felső része kókuszrostból készült.
A lábtörlő beltéri használatra készült - előszobába, folyosóra, előtérbe, teraszról, pincéből vagy garázsból való bejáratokhoz. Használható védett, fedett kültéri bejáratokhoz is.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Feliratos lábtörlők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556486023 |
| Szín: | Fekete, természetes |
| Anyag: | Gumi, Kókuszrost |
| Méretek: | 40 x 60 cm |
| Hossz: | 60 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Minta: | Szöveg |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Arc: | Téglalap |
| Magasság: | 1,5 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.