Hullám mintás lábtörlő Home Elements
gumiszőnyeg 45 x 75 cm |
- kültéri gumi bejárati szőnyeg
- méret 45 x 75 cm
- szín fekete
Nagyon tartós, hullámos mintázatú kültéri gumiszőnyeg.
Alkalmas családi házak külső bejáratához. Hatékonyan eltávolítja a nem kívánt durva szennyeződéseket a cipők talpáról, mint például a sár, a hordalék, a hó. Egyszerűen söpörjön alatta, és máris tiszta.
Méret: 45 x 75 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gumi szőnyegek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556415733 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Gumi |
| Méretek: | 45 x 75 cm |
| Hossz: | 75 cm |
| Szélesség: | 45 cm |
| Grammsúly: | 1,5 kg |
| Minta: | Geometriai |
| Meghatározás: | Szabadtéri |
| Magasság: | 2 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.