Dura-Beam Presztízs Downy Kétszemélyes 99 x 191 x 25 cm Intex
felfújható matrac |
- egyszemélyes ágy
- poliészter szálak a hosszú élettartamért
- széles 2 az 1-ben szelep
- teherbírás 136 kg
Ideális kempingezéshez vagy kényelmes pótágyként otthon. A matrac speciális szerkezete, amelyet bevált technológiák felhasználásával hoztak létre, garantálja a tartósságot és a használat kényelmét.
A kellemes, bársonyos felület ráadásul hihetetlenül kényelmes és könnyen karbantartható. A felhasznált FiberTech szálak idővel nem nyúlnak meg, így biztosítják a matrac hosszabb élettartamát és megnövelt tartósságát, ezzel pedig a zavartalan kényelmet pihenés közben.
- Felfújt állapotban a matrac mérete 191 x 99 x 25 cm.
- Széles 2 az 1-ben szeleppel a gyors felfújáshoz és leeresztéshez.
- A felfújható matrac emellett vízálló és könnyen tisztítható.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható ágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057418384 |
| Anyag: | PVC |
| Hossz: | 191 cm |
| Szélesség: | 99 cm |
| Magasság: | 25 cm |
| Teherbírás: | 136 kg |
| Méret: | egyszemélyes ágy, 99 x 191 x 25 cm |
| Csomagolás: | Papírdoboz |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.