Comfort-Plush Twin 99 x 191 x 33 cm Intex
felfújható matrac |
- beépített elektromos pumpával
- egyszemélyes ágy
- teherbírás 136 kg
- hordtáska tartozék
Air Bed Comfort-Plush Twin beépített kompresszorral
Egészséges és azonnali alvást biztosít, amikor csak szüksége van rá – nem csak Önnek, hanem vendégeinek is az Air Bed.
A Fiber-Tech™ technológia és a Dura-Beam Deluxe sorozat szerkezete tökéletesen kellemes és frissítő alvást tesz lehetővé.
A kellemes velúr felület és a barázdálás megakadályozza, hogy az ágynemű lecsússzon az ágyról alvás közben.
Air Bed Comfort-Plush Twin - paraméterek:
- méret 99 x 191 x 33 cm (egyszemélyes)
- teherbírás 136 kg
- súlya kb. 6 kg
- tartósság és kényelem (Dura-Beam felfújható váz, Fiber-Tech™ technológia)
- gyors felfújás a beépített kompresszornak köszönhetően (2,5 perc)
- a csomag tartalmaz egy táskát a szállításhoz vagy tároláshoz
A Air Bed Comfort-Plush Twin termékre 24 hónap garanciát biztosítunk.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható ágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057423029 |
| Anyag: | PVC |
| Méretek: | 191 x 99 x 33 cm |
| Hossz: | 191 cm |
| Szélesség: | 99 cm |
| Kötelező tulajdonságok: | Felfújható, Integrált szivattyú |
| Teherbírás: | 136 kg |
| Méret: | egyszemélyes ágy |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.