Dura-Beam Prestige Downy Full 137 x 191 x 25 cm Intex
felfújható matrac |
- franciaágy
- teherbírás 270 kg
- vízálló
- könnyen tisztítható
Ideális családi kempingezéshez vagy kényelmes pótágyként otthon. A speciálisan tervezett, Fiber-Tech technológiával ellátott váz ráadásul megerősíti a matrac felületét, így nem süllyed bele, mint a hagyományos matracokba, és a háta is megfelelően alátámasztott. A hosszú távú tartósság is biztosított.
A kellemes, bársonyos felület ráadásul hihetetlenül kényelmes és könnyen karbantartható.
A felfújható matrac nagyon kompakt és utazáshoz is alkalmas. A beépített 2 az 1-ben szelepnek és a rendkívül széles nyílásnak köszönhetően a matrac nagyon gyorsan felfújható, de szükség esetén le is ereszthető.
- felfújt állapotban 137 x 191 x 25 cm a mérete
- a felfújás hozzávetőleges ideje 3,5 perc
- 2 az 1-ben szelep a leeresztéshez és a felfújáshoz
- teherbírás 270 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható ágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057418391 |
| Anyag: | PVC |
| Hossz: | 191 cm |
| Szélesség: | 137 cm |
| Grammsúly: | 4 kg |
| Magasság: | 25 cm |
| Teherbírás: | 270 kg |
| Méret: | franciaágy, 137 x 191 x 25 cm |
| Csomagolás: | Papírdoboz |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.