Takaróponyva Frame medencéhez 4,50 x 2,20 m Intex
téglalap alakú |
- takaróponyva 4,50 × 2,50 m méretű INTEX Frame medencékhez
- megakadályozza az ágak, tűlevelek, rovarok és egyéb szennyeződések belehullását
A takaróponyva az INTEX Frame téglalap alakú, 4,50 × 2,20 m méretű medence lefedésére szolgál. A ponyva védi a vizet a medencében a szennyeződésektől, például a lehulló levelektől, az esővíztől vagy a rovaroktól, és ellenáll az UV sugárzásnak.
A ponyva áthúzható a medence szélén, és erős nylon kötéllel rögzíthető. A ponyva esővíz elvezető nyílásokkal van ellátva.
Műszaki paraméterek:
- 0,18 mm vastag vinyl fólia
- rögzítés húzózsinórral a kerület mentén
- beépített lefolyó nyílások
- oldalsó túlnyúlás kb. 20 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ponyva |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057404028 |
| Szín: | Kék |
| Anyag: | PVC |
| Méretek: | 4,50 x 2,20 m |
| Arc: | Téglalap |
| Úszómedencékhez tervezve: | INTEX keret, 4,50 × 2,50 m |
| Oldalsó túlnyúlás: | 20 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.