Mikroflanel takaró, Puzzle, piros és barna Home Elements
gyapjúval melegítő, 150 x 200 cm |
Meleg mikroflanel takaró modern mintával. 150 x 200 cm
Meleg és puha bárány gyapjú takaró minden háztartásba illik kiegészítőként, és nélkülözhetetlen a hidegebb időszakban. Felmelegít és hozzájárul a kényelméhez. A takaró modern, puzzle mintával rendelkezik a piros különböző árnyalataiban. Ez nagyszerű ötlet karácsonyi ajándéknak is.
A báránybőr takaró minőségi mikroflanelből készült. Ez az anyag nagyon puha, kellemes tapintású, nem bolyhosodik és melegítő tulajdonságokkal rendelkezik.
- Méretek: 150 x 200 cm
- Anyaga: Poliészter
- Gramázs: 420 g/m2
- Figyelmeztetés: A termék színeinek megjelenítése kissé eltérhet a valóságtól.
- Ajánlott mosás: 40 °C
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroflanel takarók báránybőrrel |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556487600 |
| Szín: | Barna, Bézs, piros |
| Anyag: | Poliészter |
| Méretek: | 150 x 200 cm |
| Hossz: | 200 cm |
| Szélesség: | 150 cm |
| Grammsúly: | 420 g/m2 |
| Minta: | Rejtvények |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Kötelező tulajdonságok: | Bárányhússal |
| Felület: | Sima |
| Fehérítés: | Nem fehéríthető |
| Szárítás: | Alacsony hőmérsékleten |
| Vasalás: | Nem vasalható |
| Tisztítás: | Nem szárazon tisztítható |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.