Mikroflanel takaró, Puzzle, piros Home Elements
könnyű, mintás, 150 x 200 cm |
- Minőségi mikroflanel 220 g/m2 súllyal
- Puha, kellemes tapintású és nem bolyhosodik
- Puzzle mintával
Puha, meleg és mégis könnyű mikroflanel takaró puzzle mintával. A takaró tökéletes a hűvös estéken a teraszon vagy akár a nappaliban való pihenéshez.
A mikroflanel takarók puhák és légáteresztőek. Allergiások és asztmások számára is alkalmasak, kiváló hőszabályozó tulajdonságokkal rendelkeznek, és a karbantartásuk is nagyon egyszerű.
- Méret: 150 x 200 cm
- Anyag: Poliészter.
- Minőségi, könnyen kezelhető, gyorsan száradó, nem bolyhosodik
- Kopásálló, mindig szép
- Kellemes, könnyű, szellős
- A termék színeinek megjelenítése a valóságtól kissé eltérhet.
Kezelés:
- javasolt mosási hőmérséklet: 40 °C,
- ne mosson túlzsúfolt mosógépben és ne használjon fehérítőt,
- mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és akassza fel,
- ne vasalja, az anyag nem gyűrődik.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroflanel takarók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556487440 |
| Szín: | Bézs, piros |
| Anyag: | Poliészter |
| Méretek: | 150 x 200 cm |
| Hossz: | 200 cm |
| Szélesség: | 150 cm |
| Grammsúly: | 420 g/m2 |
| Minta: | Rejtvények |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Kötelező tulajdonságok: | Könnyű takaró |
| Csomagolás: | Szerep |
| Felület: | Sima |
| Fehérítés: | Nem fehéríthető |
| Szárítás: | Alacsony hőmérsékleten |
| Vasalás: | Nem vasalható |
| Tisztítás: | Nem szárazon tisztítható |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.