Mikroflanel takaró, kockás bolyhos mintával, piros Home Elements
gyapjúval melegítő, 150 x 200 cm |
- Meleg mikroflanel takaró,
- Manómintás, barna fehér báránybéléssel.
- Méretek: 150 x 200 cm
A meleg és puha báránybőr takaró minden háztartásba illik, és nélkülözhetetlen a hidegebb időszakokban. Felmelegít és hozzájárul a kényelméhez. A takaró gyönyörű kockás mintával és hópelyhekkel rendelkezik. Ez nagyszerű ötletté teszi karácsonyi ajándéknak is.
A báránybőr takaró minőségi mikroflanelből készült. Ez az anyag nagyon puha, kellemes tapintású, nem bolyhosodik és melegítő tulajdonságokkal rendelkezik.
- Méretek: 150 x 200 cm
- Anyaga: Poliészter
- Gramázs: 420 g/m2
- Figyelmeztetés: A termék színeinek megjelenítése kissé eltérhet a valóságtól.
- Ajánlott mosás: 40 °C
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroflanel takarók báránybőrrel |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595717301783 |
| Szín: | piros |
| Anyag: | Poliészter |
| Méretek: | 150 x 200 cm |
| Hossz: | 200 cm |
| Szélesség: | 150 cm |
| Grammsúly: | 420 g/m2 |
| Minta: | karácsonyi, Ellenőrzés |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Jellemzők: | Bárányhússal |
| Felület: | Sima |
| Fehérítés: | Nem fehéríthető |
| Tisztítás: | Nem szárazon tisztítható |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.