Legno 60 cm, terracotta színű BAMA
nagyméretű virágláda alátéttel |
- terrakotta színű
- méret 60 x 30 x 26 cm
- ütésálló és színtartó
A LEGNO műanyag virágláda első pillantásra megragadja a lineáris dizájnjával és a fa hatású felületkezelésével. A virágláda elegáns stílusa az olasz gyártótól származó BAMA megnyilvánul.
A virágláda alja profilozott, és pontosan illeszkedik a tálba, amely tágas és elegendő tartály az öntözővíz számára.
- Méret: 60 x 30 x 26 cm.
- Az alsó tál tartozék.
- Minőségi műanyagból készült, amely ellenáll a hőmérsékletváltozásoknak, az ütéseknek és az UV sugárzásnak.
- 100%-ban újrahasznosítható.
- Meghosszabbított garancia akár 5 év.
- Színtartó.
- Fagyálló (akár -20ºC-ig)
Minden BAMA termék magas minőségi követelményeknek megfelelően, tanúsított és nem mérgező gyantákból készül.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dobozok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595717310501 |
| Szín: | terrakotta |
| Anyag: | Műanyag - tartós |
| Méretek: | 60 x 30 x 26 cm |
| Hossz: | 60 cm |
| Szélesség: | 26 cm |
| Kötelező tulajdonságok: | kiterjesztett garancia |
| Arc: | Négyszögletes |
| Magasság: | 30 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A BAMA márka 40 éves múlttal rendelkező olasz gyártója műanyag termékeknek otthonra, kertbe és kisállatgondozáshoz. A cég Toszkánában alakult, és 1980 óta kínál praktikus megoldásokat a mindennapi élethez – a virágtartóktól és ablakládáktól kezdve az tároló dobozokig vagy háztartási cikkekig.
Minden termék 100 % Made in Italy, és egy olaszországi üzemben gyártják, minőségi, tanúsított és nem mérgező anyagokból. Nagy hangsúlyt fektetünk a fenntarthatóságra is – a termékek teljesen újrahasznosíthatók, és úgy tervezték őket, hogy tartósak és hosszú távon használhatók legyenek.