Brezza, zsálya BAMA
virágcserép alátéttel |
- méret 50 x 20 x 17,5v cm
- zsálya színű
- önöntöző
- ütésálló és színtartó
Öntözőrendszeres BREZZA virágláda virágokhoz ablakba vagy akár fűszernövényekhez a konyhába. Az olasz BAMA gyártó elegáns designja. Az öntözőrendszeres rendszer vízszintjelzővel kényelmes és nagymértékben megkönnyíti a növények gondozását. Nem szükséges olyan gyakran öntözni, és a víz közvetlenül a gyökerekhez jut.
- Méret: 50 x 20 x 17,5v cm
- Űrtartalom: 8,7 l
- Szín: lila
- Öntözőrendszer vízszintjelzővel
- Minőségi műanyagból készült, amely ellenáll a hőmérsékletváltozásoknak, az ütéseknek és a napsugárzásnak.
- 100%-ban újrahasznosítható
- Színtartó
- Meghosszabbított garancia 3 évre
Minden BAMA termék magas minőségi követelményeknek megfelelően, tanúsított és nem mérgező gyantákból készül.


Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Öntöző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8007633303630 |
| Szín: | Zsálya |
| Anyag: | Műanyag - tartós |
| Méretek: | 50 x 20 x 17,5 cm |
| Hossz: | 50 cm |
| Kötet: | 8,7 liter |
| Arc: | Négyszögletes |
| Magasság: | 20 cm |
| Mélység: | 17,5 cm |
| Öntöző: | Igen |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A BAMA márka 40 éves múlttal rendelkező olasz gyártója műanyag termékeknek otthonra, kertbe és kisállatgondozáshoz. A cég Toszkánában alakult, és 1980 óta kínál praktikus megoldásokat a mindennapi élethez – a virágtartóktól és ablakládáktól kezdve az tároló dobozokig vagy háztartási cikkekig.
Minden termék 100 % Made in Italy, és egy olaszországi üzemben gyártják, minőségi, tanúsított és nem mérgező anyagokból. Nagy hangsúlyt fektetünk a fenntarthatóságra is – a termékek teljesen újrahasznosíthatók, és úgy tervezték őket, hogy tartósak és hosszú távon használhatók legyenek.