Ultra Plush Queen 236 x 152 x 86 cm Intex
felfújható matrac fejtámlával |
- beépített elektromos pumpa
- teherbírás 270 kg
- praktikus fejtámlával a maximális kényelemért
Kiváló választás a kényelem szerelmeseinek. A fejtámla kényelmes háttámaszt nyújt a napi pihenéshez, könyvolvasáshoz vagy tévénézéshez.
A felfújható ágy Fiber-Tech™ szálas technológiával készül – a belső lemezeknél nem PVC válaszfalakat használnak, hanem több ezer tartós poliészter szálat, aminek köszönhetően jobb egyensúlyt és megfelelő formát tart fenn. A felső réteg bársonyos, kellemes tapintású. A felfújható ágy 46 cm magas, ami megkönnyíti a lefekvést és a felkelést.
A felfújható matrac felülete vízálló és könnyen tisztítható a szennyeződésektől
- A beépített 220 V-os elektromos pumpa biztosítja a termék gyors felfújását és leeresztését.
- Felfújási idő: 5 perc
- Maximális terhelhetőség 270 kg.
- A beépített fejtámla támaszt nyújt.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható ágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057422992 |
| Anyag: | PVC |
| Hossz: | 236 cm |
| Szélesség: | 152 cm |
| Grammsúly: | 12,2 kg |
| Kötelező tulajdonságok: | Felfújható, Integrált szivattyú |
| Magasság: | 86 cm |
| Teherbírás: | 270 kg |
| Méret: | franciaágy, 152 x 236 x 86 cm |
| Csomagolás: | Papírdoboz |
| Termék súlya - nettó csomagolás nélkül kg: | 10.56 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.