A fa dekorációval ellátott, többcélú műanyag láda az olasz BAMA gyártótól ideális vidéki és modern szobákba, beltéri és kültéri helyiségekbe. A TINA műanyag láda sokféle felhasználási lehetőséggel rendelkezik, segít rendet tartani a konyhában, a fürdőszobában, a kertben vagy a garázsban.
A kínálatunkban szereplő egyes méretek egymásra rakhatók.
Méretek: 25 x 16 x 10v cm
Minden BAMA termék tanúsított, nem mérgező gyantákból készül, és a következő tulajdonságokkal rendelkezik:
- ütésálló
- színtartó
- 100%-ban újrahasznosítható
- 5 év garancia!


Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tárolódobozok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8007633102509 |
| Szín: | Barna |
| Anyag: | Műanyag - tartós |
| Hossz: | 25 cm |
| Szélesség: | 16 cm |
| Arc: | Négyszögletes |
| Magasság: | 10 cm |
Műanyag doboz TINA
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A BAMA márka 40 éves múlttal rendelkező olasz gyártója műanyag termékeknek otthonra, kertbe és kisállatgondozáshoz. A cég Toszkánában alakult, és 1980 óta kínál praktikus megoldásokat a mindennapi élethez – a virágtartóktól és ablakládáktól kezdve az tároló dobozokig vagy háztartási cikkekig.
Minden termék 100 % Made in Italy, és egy olaszországi üzemben gyártják, minőségi, tanúsított és nem mérgező anyagokból. Nagy hangsúlyt fektetünk a fenntarthatóságra is – a termékek teljesen újrahasznosíthatók, és úgy tervezték őket, hogy tartósak és hosszú távon használhatók legyenek.