Splash Lounge kanapé, kék Intex
felfújható |
- mérete 191 x 99 cm
- terhelhetőség 100 kg
- italtartóval
- INTEX 56874
Nagyon jól profilozott felfújható nyugágy a INTEX cégtől A Splash Lounge a kényelmes pihenésre szolgál vízen és szárazföldön is. A nyugágy kényelmes háttámlával rendelkezik, amely lehetővé teszi a félig fekvő helyzetben való pihenést, kényelmes könyvolvasáshoz vagy zenehallgatáshoz. Természetesen italtartó is tartozik hozzá az extra kényelem érdekében.
- előre tesztelt, masszív, 40 mm vastag vinilből készült
- két légkamra.
- italtartó.
- maximális teherbírás 100 kg
- tartalmazza a javítófoltot
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható székek és nyugágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057422596 |
| Szín: | Kék, Fehér |
| Anyag: | PVC |
| Méretek: | 191 x 99 cm |
| Hossz: | 191 cm |
| Szélesség: | 99 cm |
| Kötelező tulajdonságok: | Felfújható, pohártartó |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Súly: | 3,4 kg |
| Fotel / nyugágy: | naplopó |
Splash Lounge
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.