SENSATIONE 40 cm, fehér BAMA
magas, nagyméretű virágcserép |
- Magasság 70 cm
- Meghosszabbított garancia
- Rendkívül tartós anyag
A BAMA olasz gyártó által készített fehér, négyszögletes, nagyméretű virágcserép letisztult, egyszerű dizájnja kiemeli az ültetett virágok vagy fák szépségét.
Az elegáns SENSATIONE virágtartó 70 cm magas, és alkalmas egész éves kültéri használatra. A virágtartó tárolására szolgáló edény felső részének külső mérete 40 x 40 cm vagy 50 x 50 cm, a választástól függően. Az alján van egy nyílás a víz elvezetésére, a víz elfolyik és nem fagy meg a tartályban.
Speciális rotációs öntési technikával készült, a virágcserép kerámiára hasonlít. A termék megfelel a magas minőségi követelményeknek, és tanúsított, nem mérgező gyantákból készült, amelyek ellenállnak a hőmérséklet-változásoknak ( -65°C - +85°C ), az ütéseknek és az UV-sugárzásnak. A termék kompakt és meglepően könnyű, ami azt jelenti, hogy könnyen mozgatható és tisztítható, valamint ideális az átültetéshez.
Előnyök:
- ellenáll a hőmérsékletváltozásoknak (-65°C és +85°C között)
- ütésálló
- rotációs öntési technikával készült
- akár 10 év garancia
Minden BAMA termék környezetbarát.



Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nagy kapacitású virágcserepek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8007633363429 |
| Szín: | Fehér |
| Anyag: | Műanyag - tartós |
| Méretek: | 33 x 70 cm |
| Kötelező tulajdonságok: | kiterjesztett garancia |
| Arc: | prizma alakú |
| Magasság: | 70 cm |
| Átmérő: | 33 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A BAMA márka 40 éves múlttal rendelkező olasz gyártója műanyag termékeknek otthonra, kertbe és kisállatgondozáshoz. A cég Toszkánában alakult, és 1980 óta kínál praktikus megoldásokat a mindennapi élethez – a virágtartóktól és ablakládáktól kezdve az tároló dobozokig vagy háztartási cikkekig.
Minden termék 100 % Made in Italy, és egy olaszországi üzemben gyártják, minőségi, tanúsított és nem mérgező anyagokból. Nagy hangsúlyt fektetünk a fenntarthatóságra is – a termékek teljesen újrahasznosíthatók, és úgy tervezték őket, hogy tartósak és hosszú távon használhatók legyenek.