Merry Christmas Manók lábtörlő Home Elements
kókuszrostból és gumiból, 40 x 60 cm |
- a felső oldalán kókuszrostok
- az alsó oldalán csúszásgátló gumiréteg
- karácsonyi manó mintával
- mérete 40 x 60 cm
Ez a lábtörlő alsó oldalán csúszásgátló gumiréteggel van ellátva. A felső oldala barna színű, tartós kókuszrostokkal rendelkezik, ami nagyon jól segít eltávolítani a szennyeződéseket a cipőkről.
A szőnyeg beltéri használatra készült - előszoba, folyosó, előtér, teraszról, pincéből való bejáratokhoz, használható védett, fedett kültéri bejáratokhoz is.
Méret: 40 x 60 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karácsonyi lábtörlők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595717305538 |
| Szín: | Sokszínű |
| Anyag: | Gumi, Kókuszrost |
| Méretek: | 40 x 60 cm |
| Hossz: | 60 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Minta: | karácsonyi |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Arc: | Téglalap |
| Magasság: | 1,5 cm |
| Indíték: | karácsonyi, Manószerű |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.