Krokodil 168 x 86 cm Intex
felfújható |
- vízi jármű fogantyúval
- valós krokodil dizájnnal
- mérete 168 x 86 cm
- teherbírása 40 kg
- INTEX 58546
Úszáshoz, üléshez és fekvéshez, de főleg a vízi mókához a legjobb egy felfújható zöld, ijesztő krokodil. A krokodil testén elhelyezett fogantyúval a jobb stabilitás érdekében. A krokodil örömet szerez mindenkinek, aki szereti a pajkos játékot a vízben.
- méret 170 cm x 86 cm
- 2 légkamra
- 0,3 mm vastag vinilből
- a javítókészletet tartalmazza
- 3 éves kortól gyermekeknek
- teherbírása 40 kg
- INTEX márka
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható székek és nyugágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057455464 |
| Szín: | Zöld |
| Anyag: | PVC |
| Méretek: | 168 x 86 cm |
| Kötelező tulajdonságok: | Felfújható, fogantyúkkal, Krokodil |
| Gyermekeknek: | 3 éves kortól |
| Teherbírás: | 40 kg |
| Termék súlya - nettó csomagolás nélkül: | 0,754 kg |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.