GONDOLA TR A, 28 cm BAMA
függő virágcserép |
- tállal
- ⌀28cm x 20v cm,
- terracotta színű
A terrakotta színű, tálkával ellátott függő virágcserép gyönyörű egynyári virágokkal vagy fűszernövényekkel beültetve díszíti kültéri tereit. A BAMA olasz cég gyönyörű designja.
Gondola virágcserép 28 cm átmérőjű tálkával és új műanyag csatlakozórendszerrel. Könnyen összeszerelhető, biztonságos, vA nagy felső akasztó univerzálisságának köszönhetően szinte bárhol lehetővé teszi a virágcserép felakasztását.
Az anyag ellenáll a hőmérsékletváltozásoknak, az UV sugárzásnak és a kültéri hatásoknak, fagyálló (akár -20°C-ig).
- Méret 28 x 20 cm
- Űrtartalom 5,5 l
- Alátéttel
- Terracotta szín
- Minőségi műanyagból készült, ellenáll a hőmérsékletváltozásoknak akár -20 °C-ig, a sokknak és az UV sugárzásnak
- 100%-ban újrahasznosítható
- Ütésálló
- Színtartó
- Meghosszabbított 5 év garancia
Minden BAMA termék kiváló minőségi előírások szerint készül, tanúsított és nem mérgező gyantákból.


Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Virágcserepek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8007633600661 |
| Szín: | terrakotta |
| Anyag: | Műanyag - tartós |
| Méretek: | 28 x 20 cm |
| Kötet: | 5,5 liter |
| Arc: | kerek |
| Magasság: | 20 cm |
| Átmérő: | 28 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A BAMA márka 40 éves múlttal rendelkező olasz gyártója műanyag termékeknek otthonra, kertbe és kisállatgondozáshoz. A cég Toszkánában alakult, és 1980 óta kínál praktikus megoldásokat a mindennapi élethez – a virágtartóktól és ablakládáktól kezdve az tároló dobozokig vagy háztartási cikkekig.
Minden termék 100 % Made in Italy, és egy olaszországi üzemben gyártják, minőségi, tanúsított és nem mérgező anyagokból. Nagy hangsúlyt fektetünk a fenntarthatóságra is – a termékek teljesen újrahasznosíthatók, és úgy tervezték őket, hogy tartósak és hosszú távon használhatók legyenek.