Air Sofa Comfort 203 x 224 x 66 cm Intex
felfújható kanapé |
- italtartóval
- összecsukható
- teherbírás 200 kg
A 203 x 224 x 66 cm méretű INTEX bársony kanapé ideális 2 személy számára. Erős PVC anyagból készült, a teteje kellemes tapintású, vízálló velúr anyaggal van bevonva. A kellemes szürke színek minden belső térhez passzolnak. A Boston szelep lehetővé teszi a levegő leeresztését egy perc alatt.
Felfújható Air Sofa Comfort 2 az 1-ben kanapé 203 x 231 x 66 cm 66552 - paraméterek:
- Beépített 2 pohártartó.
- Az alsó kamra vízzel tölthető a stabilitás javítása érdekében.
- Könnyű felfújás és leeresztés.
- Outdoor és Indoor.
- Teherbírás 200 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható székek és kanapék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057417431 |
| Szín: | Szürke |
| Anyag: | PVC |
| Hossz: | 224 cm |
| Szélesség: | 203 cm |
| Kötelező tulajdonságok: | Felfújható, Összecsukható |
| Magasság: | 66 cm |
| Mark: | Intex |
| Teherbírás: | 200 kg |
| Méret: | franciaágy |
| Töltő: | levegő |
| Nyugágy téma: | indíték nélkül |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.