Air Bed Camping 67 x 184 x 17 cm Intex
felfújható matrac |
- egyszemélyes ágy
- kültéri és beltéri használatra
- teherbírás 136 kg
Camping felfújható alátét kempingezés közbeni alváshoz használható, de a háztartásban is hasznos lehet bejelentetlen látogatás esetén.
A INTEX Air Bed Camping matrac egyedi hullámos szerkezettel rendelkezik, amely még nagyobb kényelmet biztosít.
A kétrétegű, szúrásálló laminált alsó rész extra tartósságot biztosít kültéri használatra, a felső hálófelület pedig kellemes bársonyos felületű.
Az Air Bed Camping matrac főbb jellemzői:
- kültéri és beltéri használatra
- minőségi vinil finom anyaggal a felületen
- praktikus és kényelmes
- hullám szerkezet - optimális testtámasz
- könnyen összecsomagolható és szállítható
- anyag: megerősített PVC
- méretek 67 x 184 x 17 cm
- teherbírás 136 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható ágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057408392 |
| Méretek: | 184 x 67 x 17 cm |
| Hossz: | 184 cm |
| Szélesség: | 67 cm |
| Teherbírás: | 136 kg |
| Méret: | egyszemélyes ágy, 67 x 184 x 17 cm |
| Súly: | 1,5 kg |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.