Univerzális erő ARÔME
oszlopos illatgyertya, 320g |
- A test csakráinak harmonizálásához
- 7 színes réteg
- Égési idő 100 óra
- A fehér gránátalma szokatlan illata
A nem hagyományos, friss fehér gránátalma illata és a 7 színes rétegű Csakra gyertya akár 100 órán át is éghet.
A testünkben található energetikai pontokat a hindu tanítások csakrákként írják le. Ha ezek a központok blokkolva vannak, különféle problémákat okozhatnak számunkra. Ha minden csakra harmóniában van, az ember élete is harmonikus.
Mivel a gyertya 7 színű, ez egy univerzális erő.
- Akár 100 órán át is ég
- Magasság 20,5 cm
- A test csakráinak harmonizálásához
@moderninakup.cz Nyújts be egy szokatlan ajándékot! A fehér gránátalma friss illata és a csakra gyertya 7 színes rétege minden harmonikus lelket elragadtat? #gyertya #csakra #meditáció #ideálisnidárek #netradiknidarek #karácsony #harmónia #moderninakup Sky Aesthetic - Tollan Kim" href="https://www.tiktok.com/music/Sky-Aesthetic-7090989235536136194?refer=embed" rel="noopener noreferrer">? Sky Aesthetic - Tollan Kim
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csakra gyertyák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556441831 |
| Grammsúly: | 320 g |
| Illat: | Gyümölcsös |
| Kötelező tulajdonságok: | Illatos |
| Magasság: | 20,5 cm |
| Átmérő: | 6 cm |
| Égési idő: | 100 óra |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A ARÔME márka a lakásillatok világába tartozik, és termékek széles választékát kínálja, amelyek segítenek kellemes és harmonikus légkört teremteni az otthonban. Kínálatában minőségi gyertyákat, aroma diffúzorokat, illatpálcákat, aromalámpákat és egyéb kiegészítőket talál a belső tér illatosításához.
A márka kínálatát ajándékcsomagolású teák és egyéb stílusos termékek egészítik ki, amelyek nemcsak a mindennapi használatra ideálisak, hanem kedves ajándékként is megállják a helyüket. Az ARÔME termékek a kellemes illatokat, az elegáns dizájnt és az otthoni kényelem légkörét ötvözik.