Tisztaság ARÔME
oszlopos illatgyertya, 320g |
- A test csakráinak harmonizálásához
- Égési idő 100 óra
- Kellemes lenvászon illat
A fehér szín pozitívan befolyásolja az összes csakrát. Ez a nyugalom, a tisztaság és az újjászületés színe. Az élet törvényein való pihenés, megnyugvás és gondolkodás idejét szimbolizálja. A lenvászon hagyományos illata gyönyörűen illatosítja a teret.
A lenvászon hagyományos, friss illatát a csakragyertya meggyújtásakor érezheti, amely akár 100 órán át is ég.
Hangolja össze életét és lelki békéjét az Arôme márka kollekciójából származó csakra gyertyával.
Súly: 320 g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csakra gyertyák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556441756 |
| Szín: | Fehér |
| Grammsúly: | 320 g |
| Illat: | Friss |
| Tanács: | Kiegyensúlyozott Csakra |
| Kötelező tulajdonságok: | Illatos |
| Magasság: | 20,5 cm |
| Átmérő: | 6 cm |
| Égési idő: | 100 óra |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A ARÔME márka a lakásillatok világába tartozik, és termékek széles választékát kínálja, amelyek segítenek kellemes és harmonikus légkört teremteni az otthonban. Kínálatában minőségi gyertyákat, aroma diffúzorokat, illatpálcákat, aromalámpákat és egyéb kiegészítőket talál a belső tér illatosításához.
A márka kínálatát ajándékcsomagolású teák és egyéb stílusos termékek egészítik ki, amelyek nemcsak a mindennapi használatra ideálisak, hanem kedves ajándékként is megállják a helyüket. Az ARÔME termékek a kellemes illatokat, az elegáns dizájnt és az otthoni kényelem légkörét ötvözik.