PremAire I Queen 152 x 203 x 46 cm Intex
felfújható matrac |
- beépített 220-240V-os pumpával
- franciaágy
- hordtáskával
A luxus felfújható ágy - a beépített felfújható pumpával ellátott dupla ágy - tökéletes vendégek fogadására vagy nyaralásra. PAz ágy körülbelül 4 perc alatt nagyon gyorsan felfújódik.
Az INTEX Queen felfújható matrac kiváló minőségű vinilből készült, finom anyaggal a felületén.
Az egészséges alvásról a szabadalmaztatott „Fiber-Tech®“ technológia gondoskodik, amely minőségi támaszt nyújt a fáradt hátnak és megakadályozza az izmok kellemetlen merevségét. A Fiber-Tech® egyben merevítőként is szolgál a teljes felfújható ágyhoz, és éppen ennek köszönhetően az ágy páratlanul stabil és hosszú élettartamú, még aktív használat mellett is.
- A szállítótáska a csomag része.
- A felfújható ágy nem alkalmas vízbe.
- 100%-ban tesztelt minőség.
- Integrált elektromos pumpa AC 220-240 V.
- Méretek: 152 x 203 x 46 cm.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható ágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057417820 |
| Szín: | Fehér |
| Anyag: | Vinil |
| Hossz: | 203 cm |
| Szélesség: | 152 cm |
| Grammsúly: | 9,2 kg |
| Kötelező tulajdonságok: | Integrált szivattyú |
| Magasság: | 46 cm |
| Teherbírás: | 273 kg |
| Méret: | franciaágy, 152 x 203 x 46 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.