Mikroflanel takaró, Csillagok, bézs Home Elements
könnyű, mintás, 150 x 200 cm |
- Minőségi mikroflanel 220 g/m2 súlyban
- Puha, kellemes tapintású és nem bolyhosodik
- Csillagmintával
Nem csak a téli időszakban van szüksége egy praktikus, meleg takaróra otthonában. A mikroflanel takaró puha tapintású, kellemes tapintású felülettel rendelkezik. Öröm belebújni. Bézs színű, fehér csillagokkal.
Méret: 150x200cm
Anyaga poliészter.
40 °C-on mosható.
Csomagolás: tekercs papírszalaggal.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroflanel takarók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556466100 |
| Szín: | Bézs |
| Anyag: | Poliészter |
| Méretek: | 150 x 200 cm |
| Hossz: | 200 cm |
| Szélesség: | 150 cm |
| Minta: | Csillagok |
| Meghatározás: | Szabadtéri, Belső |
| Kötelező tulajdonságok: | Könnyű takaró |
| Csomagolás: | Szerep |
| Felület: | Sima |
| Fehérítés: | Nem fehéríthető |
| Vasalás: | Nem vasalható |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.