Mikroflanel ágynemű - Erdei Home Elements
egyszemélyes ágy, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
- mikroflanel ágyneműhuzat
- kellemes tapintású
- méret 140x200 + 70x90 cm
- szürke szín erdei mintával
A szürke árnyalataiban pompázó, kis és nagy fákkal díszített mikroflanel ágyneműhuzat megbízhatóan felmelegít és elragadja Önt a finomságával. Az ágynemű melegséget visz a hálószobájába, nem gyűrődik és nem kell vasalni.
A mikroflanel puha, lágy és sima anyag, kellemes tapintású.
-
Méretek: 140x200 cm, 70x90 cm
-
Anyag: 100% poliészter
-
Grammsúly: 220 g/m2
-
Csomagolás: erős, cipzáras műanyag táskában
-
Az egyik oldala nyomott, a másik UNI
- Praktikus cipzáras záródás
Kezelés:
- javasolt mosási hőmérséklet: 40 °C,
- ne mosson túlzsúfolt mosógépben és ne használjon fehérítőt,
- mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és akassza fel,
- ne vasalja, az anyag nem gyűrődik.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroplüss |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595717301684 |
| Szín: | Szürke |
| Anyag: | Poliészter |
| Méretek: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Hossz: | 200 cm |
| Szélesség: | 140 cm |
| Grammsúly: | 220 g/m² |
| Minta: | Fák |
| Meghatározás: | Egyszemélyes ágy |
| Rögzítés: | cipzár |
| Darabszám csomagonként: | 2 |
| Csomagolás: | Műanyag csomagolás |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.