King Kool, kék Intex
felfújható matrac |
- pohártartó
- háttámla és kartámasz
- terhelhetőség 100 kg
- INTEX 58802
A maximális kényelem érdekében a vízfelszínen való pihenéshez a King Kool matrac kényelmes kar- és háttámlákkal van felszerelve, és egy praktikus pohártartó is tartozik hozzá. A matrac minőségi anyagból készült, és a nagyobb biztonság érdekében két légkamrával rendelkezik. A nyugágy maximális terhelhetősége 100 kg, és a csomag tartalmaz egy javítófoltot is.
- pohártartó
- háttámla és kartámasz
- méretek 160 x 85 cm
- terhelhetőség 100 kg
- gyártó INTEX
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható székek és nyugágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057408903 |
| Szín: | Sokszínű |
| Anyag: | Vinil |
| Méretek: | 160 x 85 cm |
| Hossz: | 160 cm |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Fotel / nyugágy: | naplopó |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.