Kék asztalterítő Home Elements
újrahasznosított pamutból, 90 x 90 cm |
- varrott szegély
- méret 90 x 90 cm
- kék szín
- újrahasznosított pamutból
A világoskék, újrahasznosított pamutból készült terítőt sötétkék színű, steppelt szegély díszíti, a terítő egyszerű, elegáns, az anyaga puha, természetes stílusú. Egyéb hasonló, újrahasznosított pamutból készült textíliákkal együtt tökéletesen kiegészíti a belső teret.
- Méret 90 x 90 cm
- Anyag: 90% pamut, 10% egyéb
- A terítő 30 °C-on mosható és szárítógépben szárítható.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Asztalterítők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556457832 |
| Szín: | Kék |
| Anyag: | Más, Pamut, Újrahasznosított |
| Méretek: | 90 x 90 cm |
| Hossz: | 90 cm |
| Szélesség: | 90 cm |
| Minta: | Minta nélkül |
| Arc: | Négyzet |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.