INTEX PureSpa Bubble Massage pezsgőfürdő, 196 x 196 x 71 cm Intex
INTEX hordozható, felfújható Pure Spa Bubble Massage pezsgőfürdő 4 személy részére, egyszerű kezelés, gyors telepítés.
Az INTEX Pure Spa Bubble Massage pezsgőfürdő tökéletesen illeszkedik bármilyen teraszra vagy kertbe, és otthonában nyújt kikapcsolódást. Hatékony vízmelegítés.
A PEZSGŐFÜRDŐ MŰSZAKI PARAMÉTEREI
- Belső átmérő – 1,45 m
- Külső átmérő – 1,96 m
- Magasság – 0,71 m
- Kapacitás – 4 fő
- Űrtartalom – 795 l
- Fúvókák száma – 120 levegő előmelegítéssel
- Súly – 46 kg (víz nélkül)
- Vízmelegítés – 2200 W
- Fűtési hőmérséklet tartomány 20–40°C
- Felfűtési idő kb. 1,5–2,5 °C/óra a környezeti hőmérséklettől függően
- Tápellátás – 220 – 240V 50Hz
- Masszázsszivattyú – 800 W
- Keringető szivattyú – 1741 liter/óra
Pezsgőfürdő teste - pA medencesorozat padló- és oldalfalai három réteg SUPER-TOUGH® anyagból készülnek. Ez a rendkívül erős anyag poliészter hordozószövetből áll, kétoldalas vastag laminált PVC-vel. A SUPER-TOUGH® ellenáll a benzinnek, az olajoknak és a sós víznek, rendkívül ellenálló a kopással, az ütésekkel és a napfénnyel szemben.
Fiber-Tech® - Az INTEX a legmagasabb stabilitást kínálja a szabadalmaztatott Fiber-Tech® technológiával. A szerkezet tartóssága és kényelme figyelemre méltóan javult a könnyű, rendkívül stabil szálaknak köszönhetően.A Fiber-Tech®-et kifejezetten erre a célra fejlesztették ki.
Elektronikus vízkővédelmi rendszer - A kemény víz lerakja a kalciumot, ami jelentősen csökkenti a fűtőberendezések és a szűrőszivattyúk teljesítményét és élettartamát. Az INTEX elektronikus vízkő elleni védelmi rendszere megakadályozza ezt a lerakódást. Így a teljesítmény és az élettartam jelentősen megnő; Emellett a lágy víz gyengédebb a bőrön.
Fedél - A pezsgőfürdő fedele a víz elpárolgásának csökkentésére, valamint hőszigetelésre szolgál. A fedél bármikor lezárható, például a gyermekek bejutásának megakadályozására.
A csomag tartalma
- pezsgőfürdő teste
- technológiai egység
- hőszigetelő burkolat
- alátét
- a pezsgőfürdő testének szállítótáskája
- 2 db csere patronbetét
- lebegő vegyszeradagoló
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | pezsgőfürdők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6941057418148 |
| Szín: | Bézs |
| Anyag: | PVC |
| Méretek: | 196 x 196 x 71 cm |
| Kötet: | 795 liter |
| Kötelező tulajdonságok: | Egy évig tartó |
| Magasság: | 71 cm |
| Építés: | felfújható |
| Medence alakja: | kör alakú |
| Mark: | Intex |
| Személyek száma: | 4 |
| Fúvókák száma: | 120 |
| Külső átmérő: | 196 cm |
| Belső átmérő: | 145 cm |
| Fűtőteljesítmény: | 2,2 kW |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.