Felfújható matrac, kék Intex
ablakkal, 188 x 71 cm |
- 18 zsebes
- 188 x 71 cm méretű
- teherbírása 100 kg-ig
- INTEX 59895
Kék INTEX felfújható matrac ablakkal és beépített átlátszó párnával a kényelemért. A hála amatrac felső részén található betekintőnek, kényelmesen megfigyelhető a víz alatti élet.
- 2 légkamra, átlátszó felső réteg és színes zsebekkel ellátott alsó rész.
- formázott párna az extra kényelemért.
- minőségi, 0,28 mm vastag vinilből készült
- teherbírása 100 kg-ig
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Felfújható székek és nyugágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595717306832 |
| Szín: | Kék |
| Anyag: | PVC |
| Méretek: | 188 x 71 cm |
| Hossz: | 188 cm |
| Szélesség: | 71 cm |
| Kötelező tulajdonságok: | Felfújható, ablakkal |
| Fotel / nyugágy: | naplopó |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az INTEX márka a nyári szórakozás, pihenés és kerti felszerelések egyik legismertebb gyártója. Már több mint 40 éve fejleszt minőségi és megfizethető termékeket, amelyeket világszerte kedvelnek.
A kínálatban elsősorban Intex medencéket, de széleskörű medence kiegészítőket is talál, mint például szűrők, takarófóliák, létrák vagy medence kiegészítők.
Ha minőségi kerti medencéket, felfújható matracokat vagy Intex medence kiegészítőket keres, ez a márka megbízható megoldást kínál otthoni, kerti és nyaralási pihenéshez.