Kékfestő asztalterítő Home Elements
pamut, 90 x 90 cm |
- négyzet alakú
- méret 90 x 90 cm
- szín: fehér, kék
- újrahasznosított pamutból
A kékfestés, az ősi anyagfestési technika, terítőnek lett teremtve. Díszíti az asztalt az étkezőben, a teraszon és a modern belső térben is, és egyedi varázst kölcsönöz neki. Ráadásul összehangolhatja a konyharuhákkal, köténnyel, ülőpárnákkal és más, azonos mintázatú lakástextilekkel. Megtalálja a webshopunkban.
- méret 90 x 90 cm
- anyag 75% pamut, 25% poliészter
- újrahasznosított pamutból

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Asztalterítők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556470817 |
| Szín: | Kék, Fehér |
| Anyag: | Pamut, Poliészter, Újrahasznosított |
| Méretek: | 90 x 90 cm |
| Hossz: | 90 cm |
| Szélesség: | 90 cm |
| Minta: | Tervrajz |
| Arc: | Négyzet |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.