Bögre 340 ml, Szív, 6 darabos készlet Home Elements
porcelán, 6 darabos készlet |
- szív mintával
- kiváló minőségű porcelánból készült
- 6 darabos készlet
- űrtartalom 340 ml
Porcelán bögrék 6 darabos készletben, kedvező áron fehér, tejszerű színben, melyeket 2 különböző kivitelben (kivitelenként 3 darab) rózsaszín szív dombornyomás díszít.
A klasszikus formájú, 340 ml űrtartalmú bögre tökéletes az egész család számára a közös tea- és kávézáshoz.
Kiváló minőségű csontporcelánból készült NEW BONE CHINA, amely elegáns és természetes krémes fehér színével, finom fényével és rendkívüli tartósságával tűnik ki a könnyedség és finomság megőrzése mellett.
Kezelés:
- Mosogatógépben mosható. Javasoljuk a mosogatógél használatát és a kézi mosogatás programot, ill. EKO. max. 55 °C-on
- Ideális hőmérséklet 40-45 °C.
- Mikrohullámú sütőben használható.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Porcelán és kerámia bögrék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595556499665 |
| Szín: | Rózsaszín, Fehér |
| Anyag: | Porcelán - Új csont |
| Minta: | Szív |
| Kötet: | 340 ml |
| Magasság: | 11 cm |
| Átmérő: | 8,5 cm |
| Darabszám a készletben: | 6 |
| Csomagolás: | Ajándékdoboz |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Home Elements márka praktikus és dekoratív lakberendezési kiegészítőket kínál, különösen lakástextileket, konyhai textíliákat, konyhai eszközöket és egyéb mindennapi használati tárgyakat. A márka termékei egyszerű dizájnnal és jó funkcionalitással tűnnek ki.
A kedvelt termékek közé tartozik elsősorban a lakástextil, konyhai textil, kerámia és porcelán edények.